Fórum fanoušků TJ Sokol Veltěž

4. 2. 2010

Jak na to …

Zařazen do: Nezařazené — admin @ 20.20

Zdravím všechny příznivce a fanoušky především mládežnického fotbalu Sokola Veltěž. Na začátku bych rád zmínil pár slov o tom, jak fórum používat. Tak tedy:

  • Pro možnost přispívání a komentování v rámci fóra je nutné provést registraci. Při registraci je nutné vyplnit jméno a e-mail adresu. Na uvedený e-mail pak příjde každému registrovanému členu heslo, které lze použít pro přihlášení do fóra. Neregistrovaní uživatelé mohou obsah pouze číst. Registraci lze provést “zde”:../wp-login.php?action=register nebo v nabídce přihlášení a správa, volba registrace. Po registraci obdržíte heslo, které použijete pro přihlášení do fóra.

  • Přihlášením se dostanete do části, kde můžete psát příspěvky, publikovat je nebo upravovat již Vaše publikované. Po prvním přihlášení doporučuji změnit heslo ve správě Vašeho profilu. (upozornění: uživatelské jméno i heslo rozlišuje velká a malá písmena). Jestliže se chcete vrátit zpět do vlastního fóra, zvolte Zobrazit web v záhlaví stránky.

  • Odhlášení z fóra se provádí volbou odhlášení z nabídky přihlášení a správa.

  • Pro čtení příspěvků a komentářu není nutné být přihlášený. V okamžiku pokusu o přidání komentáře budete vyzváni k přihlášení.

  • Na zbytek si budete muset přijít sami.

Tak tedy vzhůru dolů a pokud jsou to Vaše první kroky na Síti sítí, nebojte se experimentovat. Hlavně prosím v rámci pravidel slušného vychování.

V případě dotazů, připomínek atd. pište na admin@fotbalveltez.cz .

Žádné komentáře

Zatím žádné komentáře.

Bohužel, komentáře nejsou nyní povoleny.

Tento web pohání WordPress (česká verze)